Psí flashback

21. listopadu 2006 v 22:59 | DiD |  D&D tlapkují
Vzpomínky a připomínky

Už je to pár dnů, co léto skončilo a začalo "psí" počasí... Nevíme s Donaldem sice, proč se zrovna tomuhle počasí říká psí, ale i kdybychom protestovali, bylo by to na nic... Ono totiž pravé psí počasí je to, které je tak akorát na procházku... Tenhle víkend s námi byla panička se svým panečkem na procházce i s jeho rodiči... no to taky byla fuška. Páneček-návštěva mi chtěl kopat šištičku, když panička na mě prozradila, že je rád koušu, a přitom mě párkrát kvalitně kopl do mordičky.... Kdyby tam v tu chvíli nebyla panička, to ho "prisámbačku" hryznu do toho jeho slovenského zadku!.... Aha! Donald tu vedle mě chrochtá, abych přiťapkal i to, že mě kopl i do mojí pravé tlapky, když mi chtěl kopnout balónek... Ale to už se i panička na něho mračila...

Ale o tom jsme tu kňourat nechtěli... Tak se teda vrátíme zpátky k těm procházkám... Když jsme šli na tu první procházku, tak jsme na konci naší trasy potkali jednoho vesnického buráka... Pche - ani štěkat pořádně neuměl, jen takové nějaké neurčité "hwuf, hwuf"... Za to já jsem se předved´, spustil jsem na něho takovou kanonádu, že by se i byl posral, kdyby mě panička na něho pustila... Nevím, co jí to tehdy napadlo, chytat mě a brát mě na ruce, když mě zná a ví, že na každé procházce se musím vykakat z podoby... No a jak mě tak před tím vořechem "ratovala", tak si tu moji pokakanou chlupatou prdelku otřela o bundu, rolák, rifle a dokonce i svoji tlapku... :) A pak celou cestu domů vrčela, že příště mi tu mojí prdelinku zašpuntuje :-O

Tady je fotinka ještě před tím osudným prdelkovým zážitkem... To jsou moje tréninky, i když budu mít 11 roků, tak pořád ještě posiluju a zvládám i těžkou váhu.... :)))
Jo, jinak musím nabonzovat Donalda!!! Ten prasula je takový "hotovson" do paničky, že jí dal v nestřeženém okamžiku francouzáka... paničce se to asi líbilo, protože pak tak prskala a přivírala oči, že jsem čekal, že se na něho vrhne... :))) Bodejť by ne - vždyť Donald je přeborník v líbání, lízání a muchlování, má dokonce i titul Největší psí jazyk. A tahle momentka je přesně před inrkiminovanou "jazýčkovou": :))))
Jinak jsem našel u paničky v laptopu i fotku Donalda - je to strašná vtěrka - hele, jak se tváří jako andílek... Ale to, že těsně před vyfocením téhlé fotky chtěl otestovat svůj brutální jazyk na těchle kamnech - to neřekne... No jo, to je náš Donaldek - moc toho nenakecá, ale je to náš srandista. Ale vtěrka je to větší... haf! :)
A ještě jednu fotku tu panička má - jak jsem natlapkal už výš - Donald z Eridanu je příšerná vtěrka, vtěrne se i tam, kde by si to normální pes nedovolil.... Ale budiž mu k dobru, že má svoji paničku rád a chtěl jí "něco" přibalit na cestu s sebou... Donald nasáčkovaný v cestovní tašce od paničky, usnul tam a málem mohl skončit v Bratislavě... :))
OK, konec, dvoutlapkové, jdu provádět "kůloš-váloš" k hlavnímu panečkovi do postele... Donald mě už zase předběhl, vtěrka jedna, ale aspoň bude v postýlce krásně teple naprdíno... :))

Haf-haf... vrrr... haf!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama