Oblečení pro pejsky

30. listopadu 2006 v 15:56 | DiD |  D&D tlapkují
Budeme "čači"

Panička se tento víkend opět nazlobila. Když přijela totiž domů, tak uviděla náš nový sestřih. Zlobila se strááááááášně moc, protože:
  1. máme letní vystříhání na zimu :-O
  2. máme v tom ránu, že prý "krysy-hadra" (fotky vám ukážeme později).
Sice ji uklidňovali, že to doroste, ale dost ji to vzalo, že prý budem mrznout, zatímco "dvounozí" si budou v teple sedět na prdelích... že prý se mají svlíknout a zkusit si lítat nahatí po zahradě. No osobně bych nerad moc viděl běhat velké páníčky po zahradě... ale možná sousedi by si dali říct... :))

No, ale je pravda, že těch chlupů teď na sobě nemáme... :(

Panička včera volala z Bratislavy k nám, ať se nikdo z dvounohých neleká, že prý jim přijde balík, který ale není pro ně, nýbrž pro nás! Panička nám každému objednala 2oblíkací kožíšky, aby nám nebyla zima... Tak jsem zvědav, co z toho vyleze.
Info pro If o našich velikostech:
  • Donald ... kohoutek-ocas 28/29cm ... ...okolo hrudniku 41/42cm
  • Denis ... kohoutek-ocas 40/41cm ... ... okolo hrudníku 50/51cm
Zatím o tom vím jen to, že to je svetr Hubert (:-D) a vesta Alpine od Tommi CZ s.r.o. Panička to objednala v"Ajaxu". Tak uvidíme, jak nám to bude pasovat, protože na figurínách to vypadá naprosto šííííleně!
HUBERT
ALPINE
Toto jsou ty "hadry"... If se vyjádřila v tom stylu, že jestli jim to velikostně bude dobré, tak nám k tomu oběma koupí i zimní kombinézu.... Tak teď nevím, jestli mám chtít, ať nám to padne jako ulité a nebo ať nám to vůůůbec nepasuje... :-O

Haf a pac... Donald z Eridanu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama